Plánované akce

Zápis do Mateřské školy

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY pro školní rok 2024/2025 proběhne ve čtvrtek 2. května 2024 od 15:00 do 18:00 v budově MŠ Čejč.

Taktické cvičení hasičů

Čtvrteční den 25. dubna si budou žáci i zaměstnanci naší školy dlouho pamatovat. Na konci první vyučovací hodiny jsme totiž uslyšeli podezřelé syčení a než jsme zjistili, o co jde, ozvalo se naléhavé volání: „Ho-ří!“

Beseda o Anglii

Ve čvtrtek 18. 4. mezi nás přijel pan Robin Miklica, který studuje a pracuje v Anglii v přístavním městě Portsmouth.

Barevný týden

Letos jsme přivítali jaro netradičně – v týdnu od 21. 3. do 27. 3. se naše škola rozzářila barvami.

Plavání

Každým rokem je součástí výuky tělesné výchovy v naší škole plavecký výcvik žáků 2. a 3. ročníku.

Nabídka na letní tábory s AVZO Čejč p.s

Nabídku najdete v odkazu ZDE.

2., 16., 23., 30. 4. kurz pro předškoláky
29. 4. projektový Den Země (3. - 5. roč., zkrácené vyučování do 12:20)

Bližší informace ke sběru na PLAKÁTECH.

29. a 30. 4. sběr starého papíru

Bližší informace ke sběru na PLAKÁTECH.

2. 5. zápis do MŠ

Bližší informace v aktualitách. Pozvánka ZDE.

6. a 7. 5 ředitelské volno

Na dny 6. 5. a 7. 5. 2024 vyhlásila ředitelka školy ŘEDITELSKÉ VOLNO pro žáky základní školy, a to z organizačních důvodů.
V tyto dny bude rovněž přerušen provoz mateřské školy a školní družiny.