Plánované akce

Ředitelské volno

Na dny 6. 5. a 7. 5. 2024 vyhlásila ředitelka školy ŘEDITELSKÉ VOLNO pro žáky základní školy, a to z organizačních důvodů.
V tyto dny bude rovněž přerušen provoz mateřské školy a školní družiny.

Barevný týden

Letos jsme přivítali jaro netradičně – v týdnu od 21. 3. do 27. 3. se naše škola rozzářila barvami.

Plavání

Každým rokem je součástí výuky tělesné výchovy v naší škole plavecký výcvik žáků 2. a 3. ročníku.

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2024/2025

Zápis proběhne v úterý 9. dubna 2024 od 14:00 do 17:00 v budově ZŠ Čejč.

Nabídka na letní tábory s AVZO Čejč p.s

Nabídku najdete v odkazu ZDE.

Návštěva Základní umělecké školy

Já ráda tančím, ty maluješ, on zpívá. A to všechno pod jednou střechou. Během tohoto školního roku několikrát navštívili předškoláci z Mateřské školy Čejč Základní uměleckou školu v Hodoníně a postupně se seznámili se všemi obory, které škola nabízí.

Zmizelí sousedé

Budovu naší školy zdobí od neděle 28. ledna nová pamětní deska, která je věnována památce čejčských obyvatel židovského původu, kteří zahynuli během holocaustu.

Oblékli jsme staré knihy

Ve školní knihovně máme spoustu starších knih pro děti, které už ztratily svou původní obálku. Pustili jsme se do toho, abychom je opět oblékli.

5., 12., 19. a 26. 3. kurz pro předškoláky
28. 3. velikonoční prázdniny (ZŠ)
8. 4. divadelní představení kroužku Duha
8. 4. fotbal. trénink na McDonald cup

Trénink pro účastníky McDonald cupu se bude konat v Sokolovně od 13:00 do 14:30.

9. 4. zápis do 1. třídy ZŠ
15. - 19. 4. - třídní schůzky ZŠ

Bližší informace o organizaci třídních schůzek, termínech a časech dostanete od třídních učitelek.

17. 4. návštěva Galerie výtvarného umění v Hodoníně (ŠD)
22. 4. - projektový Den Země (ZŠ), zkrácené vyučování do 12:20 (4. a 5. roč.)
25. 4. Zvířátka a loupežníci - představení skupiny Musica Animae (MŠ)
6. a 7. 5 ředitelské volno

V tyto dny bude rovněž přerušen provoz mateřské školy a školní družiny.